Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E02

Arya ze miqesi me Gendry. Tyrion perpiqet te marre kontrollin tek keshilli i vogel. Theon arrin ne shtepi , Pyke, qe te kerkoje ndihmen e te atit per te ndihmuar luften e Robb. Jon perpiqet te hetoje sekretin e Craster’s.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E02
 • a says:
  May 10, 2014 at 3:02 pm

  Kur dalin episodat e reja ne http://sheqeri.com/

  • Filma says:
   May 10, 2014 at 3:50 pm

   e ke llafin per sezonin e 4 ? seriali do vazhdojne pa nderprerje 2 here ne jave Premte-Shtune dhe do ndalet vtm kur te mbaroje komplet si serial !

  • ardi says:
   May 12, 2014 at 4:43 pm

   ketu i ke te gjitha serit , me titra shqip

   stafi mos mi fshini komentet se nuk kem ne kohe qe tju presim juve cdo jave nga nje seri 😛

   • Filma says:
    May 12, 2014 at 4:51 pm

    ke vene at ” 😛 ” ne fund se te jepja prgj une ! e fshiva se eshte i pavertete ! ku i shef titrat shqip ti aty ?

    • ardi says:
     May 12, 2014 at 5:32 pm

     PER STAFIN

     titra ne gjuhen shqipe mund ti zgjidhesh ne fund te ekranit tuaj ne anen e majt , klokoni mbi shenjen * CC* PASTAJ ==> TRANSLATE CAPTIONS ==> dhe zgjedhni gjuhet tuaj te preferuar per titra

     ishte nje ndihme e vogel per ju ne menyre qe ti pastoni me shpesh serit e ketij filmi
     Ju falenderoj per korrektesi !
     JENI 1sha 😀

     • Filma says:
      May 12, 2014 at 5:44 pm

      flm per vlersimin ! Nuk e di nese ke shikuar ndonje seri tek websiti yne se ai qe ke nis ti eshte autotranslete qe ka jo perkthim te keq por skandaloz! paske nerva qe i shikoke aty ! Bruna Hoxha ben nje Super perkthim qe as behet fjale ta krahas me nje translate me te keq se google translate ! linkun smud ta publikoj !
      kalosh mire 🙂

 • xh says:
  May 10, 2014 at 3:46 pm

  urime stafi jini shum korrekt

 • bob says:
  May 10, 2014 at 10:18 pm

  urime per punen e mrekullueshme qe beni, kur do e hidhni sezonin e 2 te seriali sleepy Hollow ?

  • Filma says:
   May 10, 2014 at 10:27 pm

   flm :)! Sezoni i 2 nuk ka filluar akoma ! Sapo te dale do e hedhim !

 • ggggg says:
  May 11, 2014 at 2:28 pm

  HODOR

 • vuki says:
  May 12, 2014 at 12:43 pm

  game of thrones ka 4 sezone me nga 10 epizoda deri tani kerkojeni ne google dhe egjeni mos pritni kot secilen jave me pa nga 1 epizod bayyyyy

  • Filma says:
   May 12, 2014 at 1:09 pm

   Jane pa titra o noku vogel ! per pa titra ke website boll ! Ti ik shko shifi shko shikoji dhe filmat pa titra mos u fut me ktu as as komentosh as te shikosh film ! BAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

 • xh says:
  May 14, 2014 at 10:05 am

  e morem me shum qef po po i harrojm pjeset qe kemi par..te gjith po te kerkojn 3 pjes ne jav jo dy nuk u kuptojm kaq te veshtir e kini???

  • Filma says:
   May 14, 2014 at 12:08 pm

   Normalisht qe eshte e veshtire si nga ana Financiare si nga ana e perkthimit ! Bej nje donacion per websitin 50eur te hedh nje seri ne dite une !

 • SIDO says:
  May 17, 2014 at 11:13 am

  NICE….