Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E03

Tyrion perpiqet te shikoje kujt mund ti besoje ne keshill. Catelyn viziton Renly e perpiqet qe ai ti bashkoet Robb ne lufte. Theon duhet te vendose per besnikerine e tij ndaj familjes apo ndaj Robb.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E03
 • arlind says:
  May 14, 2014 at 2:20 pm

  bravo bre

 • 1 says:
  May 14, 2014 at 7:09 pm

  KUR DEL EPISODI I 4 I GAME OF THRONES

  • Filma says:
   May 14, 2014 at 9:56 pm

   te premten sic e ka programin !

 • Nardi says:
  May 15, 2014 at 3:22 pm

  ca bon mer burr 96 sek me u hap filmi

  • Filma says:
   May 15, 2014 at 4:06 pm

   Skam lidhje un o burre ! E ka fajin neti yt ! detyrat e Sheqeri.com jane perkthimi i filmi , ngjitja ne HD , uploadi ne hoste te ndryshme ( qe skan pik lidhje me sheqerin jane ne pronsi te ndryshme) ! Me pas ska mme pergjegjsi vete o e ka fajin neti yt 99% ose mund te ket problem hosti i filmit !

   • alket says:
    May 15, 2014 at 8:55 pm

    o cuna urime per filmat qe jepni dhe per serialin game of thrones bravo ju qoft po sa per cilesin e filmit nuk e keni fare HD

    • Filma says:
     May 15, 2014 at 10:46 pm

     prsh Alket ! a mund te me thuash ku e shef qe se ke HD dhe cile film saktesisht ? Seriali GAme OF Thrones eshte i gjithe ne HD qe nga seria e par ! Te gjithe filmat qe kan logon HD jane HD 720p ! Pres nje pergjigje nga ti !

 • alket says:
  May 16, 2014 at 9:39 am

  seriali GAME OF THRONES nuk ka cilesi te keqe po ashtu dhe filmat e tjer te faqes tuaj po te thuash HD nuk jan te gjith e din se cfar kualiteti ka transmetimi HD se shofim 24 or HD pothuajse te gjith njerzit neper televizione.un ndjek dhe nje serial tjeter ke nje faqe tjeter te SPAM dhe te krahasosh cilesin e filmave te SPAM me cdo faqe tjeter aty e shikon dallimin jo vetem serialet po cdo film qe SPAM nxjerr esht HD.nuk jua heqe njeri meritat dhe juve per filmat dhe serialet qe jepni .klm

  • Filma says:
   May 16, 2014 at 8:23 pm

   po ca te bej une more alket se sdi te shofesh filmin ne HD ti ! Ne ca hosti e shikon ? se ju beni dhe specialista dhe sdini asgje ! po ta theksoj dhe nje here ! TE GJITHE FILMA TQE MBAJNE LOGON HD JANE HD 720P dhe shume nga ato jane YIFY !spo shkruj me se sdo rri i mbush mendjen cdo robi thjsht shikoje nje here nej film ne NOSVIDEO e pastaj flasim !

   • alket says:
    May 16, 2014 at 9:36 pm

    pse ashu menon ti se nuk di te shof un filma ….bravo qeke mjeshter …ktu ne USB kam shkarukuar nga faqa jote serialin GAME OF THRONES kam dhe serialin VIKINGS qe e kam shkarkuar nga SPAM …kan shum ndryshim filmi ….SPAM e ka 1080 revolocioni .mos i bani reklam kot vetes.mer i film nga SPAM hidhe ne usb mer dhe i film nga faqa jote dhe shifi ne televizor dhe flasim bashk prap

    • Filma says:
     May 16, 2014 at 10:07 pm

     Tek Tv qe kam une dhe dvd scr e shef me kenaqesi ! meqe dike te shikosh filmat ja versioni qe downlodoj une http://kickass.to/game-of-thrones-s04e06-720p-hdtv-x264-dimension-rartv-t9098377.html ! FILMI ESHTE HD KET E THEM E DO E STERTHEM ! SE THEM AS PER REKLAM AS PER ASGJE ESHTE FAKT ! emrin e x webi pse e vendos me te madhe kot te te pyes ?

     • alket says:
      May 16, 2014 at 11:14 pm

      me cer programi shkarkohet me download manager shkarkohet

     • Filma says:
      May 17, 2014 at 12:07 am

      eshte torrent shkarkohet me utorrent !

   • Llokman says:
    February 14, 2015 at 1:48 am

    O admin po lej kta se cfar flasin po shiko punen te lumte per punen qe ben te gjitha filmat jan ne HD po ata nuk din te shikojn ne HD.
    Ju lumt

 • Anisa says:
  May 16, 2014 at 1:34 pm

  Seriali me terheqes deri tani, bravo Sheqeri.com, keni bere nje pune te mrekullueshme edhe me perkthimin, mundesisht 3 seri ne jave.
  Pune te mbare 🙂

 • ervis says:
  May 28, 2014 at 9:56 pm

  brabo sheqeri.com jeni me te miret hallall ja u beft zoti..dhe mos u merni me njerez kot qe nuk e vleresojne punen tuaj!! ju befte vellai vazhdoni me kete serial se esht i papar mos e leni pas dore!