Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E04

Lord Baelish mberrin tek kampi i Renly’s perpara se ai te perballet me Stannis. Daenerys dhe dothraket e tjere jane te mirpritur ne qytetin e Qarth. Arya, Gendry, dheHot Pie gjinden te burgosur ne Harrenhal.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E04
 • Klaudjo says:
  May 16, 2014 at 5:26 pm

  Shume shume flm admina ky oshte super serial
  bravo
  doja tju pyesja a do e merrni serialin THE FLASH po patet mundesi thuhet qe do jete super serial

  P.s :jeni me te miret

  • Klaudjo says:
   May 16, 2014 at 5:58 pm

   ej vidbull ka probleme

 • shikus says:
  May 16, 2014 at 5:41 pm

  THE FLASH JU MUNGON QE MUNDENI TE PEKTHENI JENI 1SHH

 • 2 says:
  May 16, 2014 at 6:05 pm

  ADMIN KUR DEL EPSIODI 23 I ARRO NE http://sheqeri.com/

 • 3 says:
  May 16, 2014 at 11:08 pm

  ADMIN KUR DEL EPISODI I 5 I SERIALIT GAME OF THRONES NE http://sheqeri.com/

  • Filma says:
   May 17, 2014 at 12:08 am

   Premte shtune i ka datat pra i bie nsr !

 • Behar says:
  May 22, 2014 at 12:45 am

  Perkthimi i Nuk esht mir perkthimi del shum me von se qe Folet..