Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E05

Renly vdiq, dhe ushtria e tij ju bashkua Stannis. Tyrion po heton nej arme sekrete qe King Joffery planifikon ta perdore kunder Stannis. nderkohe , si shperbilm qe i shpetoi jeten, Jaqen H’ghari ofren Arya te vrase 3 persona qe ajo deshiron.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E05
 • Lorentt says:
  May 17, 2014 at 8:34 pm

  Bravo, pune e bukur stafi vec perpara

 • ledi says:
  May 18, 2014 at 4:59 pm

  pse ska dal akoma seria e re e arrow e diel eshte data 18 kur del ??

 • Dardan says:
  June 14, 2014 at 11:57 am

  Pse perkthimi nuk isht i duhur shum vone po vjen pls regollojeni

 • kenan says:
  July 27, 2014 at 7:31 pm

  A mundeni me regullu kete linkun e ksaj serie se nuk hapet mo

 • altin says:
  August 8, 2014 at 1:15 pm

  pse mungon pjesa e 4-te , a mund ta rregulloni . FLM