Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E07

Bran dhe Rickon arratisen nga Winterfell. Theon perpiqet ti gjeje. Dragonjt e Daenerys’ jane vjedhur. Jon udheton ne territor te eger me Ygritte si te burgosuren e tij. Sansa i erdhen menstruacionet dhe tashme eshte gati te beje femije me Joffery .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E07
 • SIDO says:
  May 24, 2014 at 2:37 pm

  e kemi pare kete pjese..nuk eshte rejo kjo…

  • Filma says:
   May 24, 2014 at 3:39 pm

   nuk e ke shikuar kete seri !

   • SIDO says:
    May 25, 2014 at 11:28 am

    po keni te drejte un bera gabim dhe klikova serialin e te premtes padashje

 • Klaudjo says:
  May 25, 2014 at 8:56 am

  O admina shume flm per punene e bere dhe se na sillni kto seriale kaq te bukur
  Desha tju them meqe ka mbaruar ARROW ose te postonint 3 episode te game of thrones ne jave ose te merrni ndonje serial te ri po qe te jete i bukur

  P.s shume falimderit per mirkutimin

 • Grill says:
  May 26, 2014 at 1:22 am

  Do ju kisha sugjeruar per serialin “Boardwalk empires” qe ka marre shume cmime si Game of Thrones.

 • Benes says:
  May 26, 2014 at 10:46 am

  ej admina e serialin sleepy hollow kur doni mja nis me qit sezonen e 2

  • Filma says:
   May 26, 2014 at 12:02 pm

   KUr te filloje ore Benes nuk ka filluar akoma sez i 2 !

 • guns says:
  May 26, 2014 at 8:04 pm

  adm nqs ka mundsi nxirini pak me shpesh serit e game of thrones

 • ervis says:
  May 28, 2014 at 1:33 pm

  a do te jepni ndonje seri tjeter pls

 • ervis says:
  May 28, 2014 at 1:34 pm

  nuk po durojme dot te vij e premtja

 • mejdangjia says:
  May 28, 2014 at 8:20 pm

  moderator a mundesh me me vendos me shum seri 2 ne jav pak jon nese ke mundesi

 • igli says:
  July 28, 2014 at 9:40 am

  Linku “Shikoje nga” me del Error 404

  • Filma says:
   July 28, 2014 at 10:41 am

   Ka probleme me servererin po punhet per ta rregulluar

 • kenan says:
  July 28, 2014 at 10:37 am

  kjo seri nuk qelet mo (emri i nje webi bohet ma let kur i mirmban mire filmat se me postu ton kohen)

  • Filma says:
   July 28, 2014 at 10:39 am

   Ka probleme serveri o shoku se te gjith linqet jan online