Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E08

Stannis eshte vetem disa dit larg nga King’s Landing. Tyrion pergatitet per tu mbrojtur. Jon dhe Qhorin jane kapur nga te egrit . Catelyneshte arrestuar per lirimin e Jamie. Arya, Gendry, dhe Hot Pie planifikojne arratisjen nga Harrenhal.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E08
 • arlind says:
  May 30, 2014 at 2:55 pm

  shum tfort jeni

 • Bany says:
  May 30, 2014 at 11:19 pm

  pun t’mbar staffi 🙂 ! Thanx

 • Name says:
  May 31, 2014 at 3:30 am

  Ku gjendden episodet e tjere ?

  • Filma says:
   May 31, 2014 at 9:05 am

   cile episod te tjere ?

 • Gost says:
  May 31, 2014 at 2:59 pm

  kur del episodi 9 ????

 • GUNS says:
  May 31, 2014 at 4:04 pm

  EJ PO SOT SIKUR E KENI LEN ME DAL EPISODI I RADHES