Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E09

Stannis ka mberritur ne King’s Landing. Beteja Fillon

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E09
 • Mondi says:
  May 31, 2014 at 6:08 pm

  pse eshte pa ze filmi

 • David says:
  May 31, 2014 at 6:35 pm

  Faleminderit admin sepse edhe pse eshte pa ze meriton faleminderim per punen e bere, por shpresoj qe te rregullohet mbas ores 12 e nates sepse e presum me padurim

  • Filma says:
   May 31, 2014 at 7:53 pm

   flm per mirkuptim ! Ndodhin dhe ne ket punen tone probleme qe nuk i presim e postova thjesht per te mbajt llafin qe postohet premte shtune 😉

 • Luis says:
  May 31, 2014 at 10:06 pm

  u rregullua ?? se mezi po e pres 😛

  • Filma says:
   May 31, 2014 at 10:08 pm

   jo 🙁 ne momenti nqe do hiqet ai njoftimi lart per problemin ta dish qe eshte rregulluar ! Mendova se do perfundote nga 12 por nuk ka perfunduar akoma 🙁 !

   • Luis says:
    May 31, 2014 at 10:11 pm

    aha :/ ne rregull shum flm

 • Lepo says:
  May 31, 2014 at 10:21 pm

  Jemi ende duke pritur mund te na japesh nje kohe edhe sa do te rregullohet

  • Filma says:
   May 31, 2014 at 10:29 pm

   dhe 1 ore i do !

 • Luis says:
  May 31, 2014 at 11:03 pm

  edhe 25 min kane ngelur ? 😛

 • Luis says:
  June 1, 2014 at 12:25 am

  Cfare fundi !!!

 • Hakim says:
  June 1, 2014 at 7:15 am

  Pershendetje do me tregoje ndokush se sa epizode i ka ky serial sepse ende nuk kam filluar ta shikoj pasi qe po pres bile 80% te serive ti kem marre per t’ia filluar ta shoh

  • Filma says:
   June 1, 2014 at 9:34 am

   gjer tani jane 4 sezone me nga 40 episode ! sezoni i 4 nuk ka mbaruar akoma ne Amerike ! Te gjithe sezonet do postohen ketu !

 • Luis says:
  June 1, 2014 at 10:56 am

  Pershendetje nqs ka mundesi mund te postoni dhe nje seri tjeter gjate javes ? te marte ose te merkure ndoshta ? 🙂

 • gjaku-blu says:
  June 1, 2014 at 2:16 pm

  O kafshaaa do na postoni ndonje serial sot …. dilni njeher nga rregullat postoni 2 seriale per 1 qershor se ka femij sa te duash qe do ja u beni qejfin shum 🙂 Respekt….

  • lizinja says:
   June 1, 2014 at 3:06 pm

   M`fal po “KAFSH” qenke vet
   Krejt kit pun e bajn edhe nfund mju than “KAFSHAAA”
   Respekt per juve t`stafit

   • gjaku-blu says:
    June 1, 2014 at 8:04 pm

    Lizinja me duket se paske zemer goce hahahah gjaku-blu kur thot kafsh do te thot qe je i pa haritshem, e ti zemer kafshe qenke o kafshhhhhh

 • naser says:
  June 1, 2014 at 4:51 pm

  kur e shpermdani pjesen 10

 • xhevi says:
  June 1, 2014 at 5:18 pm

  jan bo gjith kto komente besoj se e meritojm ta shofim nje seri jasht programit

 • Hakim says:
  June 1, 2014 at 5:38 pm

  Pershendetje a nuk do te kishte mundesi disi ti postoni nga 3 epizode ne javë sepse vertet jane larg ti presim derisa te vije e premte dhe e shtune.

 • mejdangjia says:
  June 1, 2014 at 8:10 pm

  3 seri ne jav admin se skem durim deri te premten me prit .eeehhe nese ka mundesi suksese jeni nr 1 me titra shqip

 • Mondi says:
  June 3, 2014 at 4:52 pm

  Ju lutem nese ka mundesi te postoni ndonj seri jasht rregullores
  ju lumt per punon qe beni… vazhdoni keshtu jeni te papar…

 • mateo says:
  June 27, 2014 at 8:08 am

  po sezoni katert a asht pa titra

  • Filma says:
   June 27, 2014 at 11:57 am

   ore shoku do e postojme dhe sezonin e 4 ! Cdo te premte shtune postojme nga nje seri !