Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S03E02

Bran takohet me Jojen dhe Meera Reed. Arya, Gendry, dhe Hot Pie takojne Brotherhood. Jamie udheton permes fushave me Brienne. Sansa i rrefen ndjenjat e saj te verteta per Joffery tek Margaery.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S03E02
 • kl says:
  June 13, 2014 at 2:01 pm

  pse del link tjt aty o dmin kur don ta shkarkosh del filmi Walk of Shame ?

  • fff says:
   June 14, 2014 at 1:45 pm

   ore hidheni serin tj

   • Filma says:
    June 14, 2014 at 1:49 pm

    kerkoj shume ndjese kam harruar te te marr leje kur ta hedh !

    • fff says:
     June 14, 2014 at 1:53 pm

     mase se hedh kurr .

 • Mondi says:
  June 13, 2014 at 2:10 pm

  ju lutem kontrolloni dhe nje her linkun e game of thrones s03e02
  se kur klikon ke linku hapet ky film Walk Shame

 • Besart says:
  June 13, 2014 at 2:19 pm

  Linku te dergon tek filmi walk shame

 • sido says:
  June 13, 2014 at 2:24 pm

  o noku kjo jep film tjeter…ca behet ere vlla

 • bounceb says:
  June 13, 2014 at 3:11 pm

  nuk eshte ky film…keni fut tjwter

 • Filma says:
  June 13, 2014 at 3:20 pm

  U doka gabu me qellim ktu se te pakten komentokeni 😛 ! U rregulluan linqet !

 • kl says:
  June 13, 2014 at 3:33 pm

  kemi nje jav qe mezi e presim si mos te komentojm 😀 jeni me te miret 🙂 po te hillnit tre seri ne jav do ishit akm me super 😛

 • Elbasan says:
  June 13, 2014 at 5:29 pm

  Faleminderit Per Punen Tuaj Stafi

 • ffa says:
  June 14, 2014 at 12:16 pm

  ii mir ama shum pak aksione po ka gati krejt filmi po shkon veq tu fol shum nerva met shkuu

  • Filma says:
   June 14, 2014 at 12:32 pm

   do jen dhe kto seri ore shoku qe me te spjegu filmin , se kur ti shifsh tu luftu ti duhesh me e dit per ca luftojne !

 • agush says:
  June 14, 2014 at 12:44 pm

  kur hidhet seria tj??

 • Ana says:
  June 14, 2014 at 3:23 pm

  Vetem ketu kam pare qe komenti me i shpeshte eshte “ku do hidhet seria tjeter’ si nuk ben asnjeri koment ne lidhje me serialin apo per ngjarjen.Ne Amerike ky serial ka bere buje,vetem ketu nuk vleresohet aq sa duhet.Seriali eshte fantastik,me ngjarje dhe personazhe fantastike.I them te gjitheve thoni flm edhe per dy seri ne jave,se askush nuk te ofron kete cilesi filmi dhe perkthimi falas.
  Sheqeri.com jeni super. Vazhdoni keshtu 🙂

  • Filma says:
   June 14, 2014 at 3:37 pm

   Shume flm per vlersimin 🙂

 • naser says:
  June 14, 2014 at 8:59 pm

  pse se keni qet serin e sotme

 • klea says:
  June 18, 2014 at 12:47 pm

  ku shikohet trailer

  • Filma says:
   June 18, 2014 at 12:56 pm

   ne youtube shiko per trailer te gjithe sezoneve !

 • per injoraaantet says:
  June 27, 2014 at 5:56 am

  o vari k**** kjo esht seri e dhene,,, fuck off

 • Edon says:
  April 9, 2015 at 3:20 pm

  ooo admin as ni link spo bon spo kuptoj pse , pres pergjigje

  • Filma says:
   April 12, 2015 at 11:00 am

   te kjo seri linkun e MOvReel e ke ne rregull !

 • Tiri says:
  July 2, 2016 at 1:56 pm

  Si ta hap epizodin pas nuk ndodhet ne vidto kto tjerat nuk i kam shfrytzuar me par