Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S03E03

Robb dhe Catelyn mberrijne ne Riverrun per funeralin e Lord Hoster Tully’s . Tywin emeron Tyrion Mjeshter te monedhave. Arya i thot lamtumire Hot Pie. Night’s Watch rikthehet tek Craster’s. Brianne dhe Jamie jane te burgosur.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S03E03
 • Shikuesja nr.1 e GOT says:
  June 14, 2014 at 6:37 pm

  Love this movie 🙂

  • The fist of the first man says:
   June 14, 2014 at 6:42 pm

   Seriali eshte fantastik 🙂 , nuk krahasohet me asnje serial qe kemi pare deri tani, J’ua keshilloj te gjitheve 🙂

  • opa says:
   June 20, 2014 at 12:52 pm

   e premte sot hidheni ate serin e re ta shofim t mbledhim mendjen

 • bruno says:
  June 16, 2014 at 9:48 am

  ju lutem mund te ma coj njeri linkun qe ta shof direkt ne sockshare sepse nuk m del ndryshe

 • unknown says:
  June 20, 2014 at 3:51 pm

  Admin, pasi qe ka shume fansa te GoT edhe dy episoda ne jave besoj qe jane pak, deshta me ta ofru ndihmen time ne perkthimin e serive te GoT.

  Kisha pas qejf me me kthy pergjigje edhe respekt per punen qe po e beni me ket TV Show.

  • Filma says:
   June 20, 2014 at 3:55 pm

   Mund te me sjellesh nje shembull te perkthimeve te tua :S ! Ndihma eshte gjithmone e mirpritur ;)!

 • unknown says:
  June 20, 2014 at 4:20 pm

  Admin ku muj me kontaktu me ty privatisht qe me ta dergu ate qe po kerkoni?