Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S03E04

Jamie e pranon humbjen e dores se tij te djathte. Cersei ndihet e kercenuar nga Tyrells. The Night’s Watch spo e durojne me Craster. Daenerys blen ushtrine e Unsullied.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S03E04
 • klajdi says:
  June 20, 2014 at 8:24 pm

  me ne fund

 • Taulant says:
  June 20, 2014 at 9:36 pm

  Do kete ket jave 3 serija ?

 • David says:
  June 21, 2014 at 2:18 pm

  Admin u b e ora 16 e 30 dhe ende nuk eshte futur epizodi , dhe Faleminderit per pjesen e se premtes !

  • Filma says:
   June 21, 2014 at 3:14 pm

   skam pas drita ne shtepi 😛 ca ti bej

 • alket says:
  June 21, 2014 at 2:45 pm

  o cuna kur do e nxirrni serin tjeter thoni oren te pakten

 • Dardann says:
  June 22, 2014 at 12:18 pm

  Brw finally 🙂

 • Dardann says:
  June 22, 2014 at 12:19 pm

  Brw finally 🙂

 • Adm says:
  January 26, 2015 at 8:45 pm

  Nuk po bojn linqet me i shkarku