Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S03E06

Jon dhe te egrit ngjisin Murin. Brotherhood shet Gendry tek Melisandre. Robb ben cfare eshte e mundur te rifitoje Freys. Tyrion i tregon Sansa per fejesen e tyre.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S03E06
 • Roni says:
  June 28, 2014 at 2:26 am

  nese keni mundsi serialin The Flash

 • mateo says:
  June 28, 2014 at 2:27 pm

  nqa ore del episodi 7

  • Filma says:
   June 28, 2014 at 3:42 pm

   nga 8-ta 🙂

 • gezim says:
  July 15, 2014 at 12:44 pm

  o admin pse be kur po hi me kshyr filmin nuk po mi qet 20 sec po 100 edhe spo shkon asniher n0 ??? :S

  • Filma says:
   July 15, 2014 at 12:50 pm

   ndodh nganjehere kur ka ngarkese te madhe ! Provoje me broser tjeter psh mga moxilla ne chrome ose e anasjellta !