Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S03E08

Daenerys perpiqet te binde Second Sons te bashkohen me te kunder Yunkai. Stannis liron Davos nga burgu. Sam dhe Gilly sulmohen nga nje White Walker. Sansa dhe Tyrion martohen.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S03E08
 • Mondi says:
  July 4, 2014 at 4:58 pm

  Jeni te papar qe vazhdoni ta perktheni kete serial

 • mejdangjia says:
  July 4, 2014 at 6:06 pm

  Shoq postoj 3 seri ne jav se skem durim na shqiptart ok.

 • Gzim says:
  July 4, 2014 at 7:48 pm

  qy 3 seri postoj krejt perniher hahahaha jeni 1-sha.