Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S03E09

Robb dhe Catelyn mberrijne ne Twins per dasmen. Jon vendoset ne test per te shikuar besnikerine e tij te vertete. Grupi i Bran vendos e ndehet. Daenerys planifikon pushtimin e Yunkai.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S03E09
 • adi_pr says:
  July 5, 2014 at 11:33 pm

  Te nderuar ju pergezoj per punen qe jeni duke e bere, jam visitor I rregullt I faqes tuaj, jam fans shume I madh I Game of Thrones, por kam problem ne shikimin e ketij episodi, me saktesisht episodit te 9 te sezonit te 3, faqja lidhese nuk po e perfundon numerimin nga sekonda e 20, posa kalon ne te 19 fillon numrimi nga 100, dhe prape posa te bie nen 50 kthehet tek sekonda e 100 dhe e rifillon numerimin, sikur et kishit mundur ta rregullonit do t’ua dija per nder.
  Me respect,

  • Filma says:
   July 6, 2014 at 12:09 am

   Pershendetje! Faleminderit per Vlersimin !Mund ta provosh me nje broser tjeter psh nga moxilla ne chrom ose e kunderta :S !

   • fff says:
    July 6, 2014 at 3:44 pm

    hidheni ateserin tj s na i keni fixuar . hidhe sot

    • Filma says:
     July 6, 2014 at 4:07 pm

     as ka filluar perkthimi i saj ! Tregoni pak mirkuptus , jemi njerez jo robota ! eshte e diele perkthysja eshte ne plazh !

 • indri says:
  July 6, 2014 at 12:36 am

  o bosi fute dhe per dit diele nj seri se sbehet qameti 🙂

 • rina says:
  July 6, 2014 at 3:22 am

  shum episod i bukur ishte … dhe me tmerrori sepse e doja shum familjen stark .
  do ju kisha lutur stafi pasi qe episodi 10 eshte i fundit per sezonen e 3 at her ta postoni sot ne kete dit te diele . ju kisha lutur shum te na e beni kete dhurat neve shikuesve qe ju qendrojm besnik 🙂

  • Filma says:
   July 6, 2014 at 6:46 am

   nuk eshte i perkthyer Rina 🙁 me vjen keq!

 • mejdangjia says:
  July 6, 2014 at 9:04 am

  Shoq susese ne punen e juj a munesh te na perkthesh ket fjali ..Valar morghulis…qe shpesh flitet ne film ,nese ka mundesi

  • Filma says:
   July 6, 2014 at 11:51 am

   do te thote ” all men must die ” = te gjithe burrat duhet te vdesin ( heret ose vone ) ne kete kuptim 🙂

   • www says:
    July 15, 2014 at 9:17 pm

    I ke lexu librat a?

 • granit says:
  July 6, 2014 at 12:02 pm

  mos e leni kete jav pa na perkthye edhe episodin e fundit se shum interesant ka mbetur

 • arben says:
  July 6, 2014 at 3:30 pm

  a do del shpejt 10?

  • Filma says:
   July 6, 2014 at 4:06 pm

   te premtem sic ka diten !

 • Mondi says:
  July 6, 2014 at 8:06 pm

  Postojeni dhe episodin e 10 se keshtu si eshte rregulli
  kur te shkoni tek sezoni 4 do ngelet episodi 10 dhe do ngelet nje jav pas, hidhni nje episod tjeter dhe keshtu filmi do mbaroj rregullisht…

 • bini says:
  July 8, 2014 at 4:03 pm

  me te vertet eshte shum serial i mir e kam par edhe sezonin e katert mirpo pa perkthim mezi po pres sa te dalin ketu me perkthim jeni te mrekullushem stafi

 • taulant says:
  July 10, 2014 at 12:38 pm

  A do ta perktheni edhe sezonin e 4

  • Filma says:
   July 10, 2014 at 12:46 pm

   ca jan kto pyetje o Taulant ! Sigurishte qe po !

   • taulant says:
    July 10, 2014 at 3:26 pm

    sa per tu siguruar 🙂

 • tulipani says:
  July 11, 2014 at 12:04 pm

  me falni serit e reja kur do dalin. na keni kenaqur me keto te deritanishme.

  • Filma says:
   July 11, 2014 at 12:05 pm

   Premte-Shtune nga 1 seri !

 • www says:
  July 15, 2014 at 9:19 pm