Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S03E10

Bran dhe shoket udhetojne pas The Wall. Sam rikthehet ne Castle Black. Jon i thote lamtumire Ygritte. Jamie rikthehet ne King’s Landing. The Night’s Watch kerkon ndihme nga Stannis.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S03E10
 • whyyoudodis says:
  July 11, 2014 at 2:36 pm

  oh qr sa kam qajt te episodi 9 ..
  Flm Sheqeri.com qe na ben te mundur te shofim kete super serial.
  Jeni me te miret!!
  Nqs mund tju pyes nsr do hidhet sezoni 4 pjesa 1 ?

  • Filma says:
   July 11, 2014 at 3:48 pm

   do qash dhe tek fundi 10-jetes 🙂 !Nsr vazhdon normalisht sezoni i 4 🙂

 • mejdangjia says:
  July 11, 2014 at 7:52 pm

  shoq a keni njohuri, a ka sezon te 5 a vazhdon seriali apo perfundon me sezonin e katert.

  • veton says:
   July 11, 2014 at 8:13 pm

   Jo deri te sezoni i 4 jone edhe 10 epidoa i ki tani ka prilli ja nisin t 6 d sidhet hala sa sezone kan mi bo se ai qe e ka shkru libin ko mi bo edhe 2 libra winds of winter edhe dreams of spring se

  • Filma says:
   July 11, 2014 at 8:47 pm

   8 sezone jan :)!

   • veton says:
    July 11, 2014 at 9:22 pm

    Duhet mi bo ma shum se i bjen qi kta me ja dhon fundin se auori sun e kryn hala se kary 6 nashta 2015 po tani edhe nja 5 vjet se ky 2 librat e funidt ika qit njoni 5 tani tjetrin 6 tash qyky

 • flori says:
  July 12, 2014 at 3:07 pm

  http://www.theverge.com/entertainment/2014/4/8/5594448/hbo-orders-two-more-seasons-of-game-of-thrones edhe 2 sezone jam nenshkruar dmth vitin 2015 dhe 2016 m mbrapa do shofin shikueshmerine dhe do vendosin

 • fff says:
  July 12, 2014 at 4:55 pm

  ku eshte seria e re ??

 • taki says:
  July 12, 2014 at 5:57 pm

  kur fillon sezoni 4

 • Besmir says:
  September 17, 2014 at 2:43 pm

  PSe hapet Episodi 9 me dhe jo i 10 ?

  • Filma says:
   September 17, 2014 at 9:17 pm

   me cil host po e shef ? me vidto ishet 10 shikoje me host tjeter !

 • rilind says:
  March 31, 2015 at 4:44 pm

  pse spo bon asnjoni host :S

 • Qendrim says:
  April 22, 2015 at 12:11 pm

  Nuk po Bon asnjoni link per me shiku as njoni nese e rregulloni naj Njonin kallxo Cilin me qet movreel nuk po e di qysh me e hap filmin nje shpjegim ju lutem se per ndryshe jeni 1