Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E01

Tyrion pret nje mysafir ne King’s Landing. Ne Castle Black, Jon perballet me gjygjin. Daenerys drejtohet drejt Meereen, the qyteti me me shume skllever. Arya takohet me nje armik te vjeter.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S04E01
 • Flori says:
  July 12, 2014 at 8:13 pm

  The Red Viper Of Dorne!!

 • ariana says:
  July 12, 2014 at 8:50 pm

  flm shume

 • arben says:
  July 13, 2014 at 2:09 am

  faleminderit shum jeni me te mirit !!!!!

 • asllani94 says:
  July 13, 2014 at 1:01 pm

  Tek episodi 8 i shtypin koken princ Oberyn..mka ardh keq se kishte theks te bukur legjenda

  • Adi says:
   July 16, 2014 at 1:56 pm

   Sa episide para eshte ne Tv?

   • Filma says:
    July 16, 2014 at 2:23 pm

    Ne TV Shqiptare asnje ! Ne Amerike ka perfunduar sezoni i 4 !

 • kevi says:
  July 14, 2014 at 8:49 pm

  si hapet filmi ku klikohet

 • taulant says:
  July 15, 2014 at 9:59 pm

  Mund te me ndihmoni me nje program qe te bashkoj titrat me vidjo
  faleminderit

  • Filma says:
   July 15, 2014 at 10:50 pm

   avirecomp

   • taulant says:
    July 16, 2014 at 9:45 pm

    po per file mp4

 • SHEQERI-LEXO says:
  July 16, 2014 at 3:30 pm

  Sheqeri.com
  Ej po ca boni kshu mer stafi. Ca esht kjo rregjistrohu te kjo loja nfb me pa filma.
  Jeni tu u bo nje nga faqet me klikime me te shumta ne shqiperi. Mos e prishni kot tani. Ca esht kjo ka robi nerve/kohe me hap fb me regjistru ne lojna e me pa filmin pastaj.

  E kuptoj qe doni me i bo reklam se fitoni lek po jo kshu ama. Boni nai link , nai post afer filmave po jo si puna ksaj tashi.

  Shpresoj qe te beni dicka per kete …
  PO jua perseris , jeni nje nga faqet me te famshme dhe klikuara shqiptare , mos e prishni me budalliqe si puna ksaj!
  Suksese!

  • Filma says:
   July 16, 2014 at 3:56 pm

   Faleminderit per Vlersimin :)! Thjesht po bejme nje test se besoj se eshte decizive :S !

 • SHEQERI-LEXO says:
  July 16, 2014 at 8:52 pm

  Faleminderit qe e moret ne konsiderate dhe e hoqet.
  Jeni nje faqe e shkelqyer! Dhe ju falenderoj shum qe perktheni serialin Game Of Thrones!
  Ju uroj me te mirat!
  Suksese 🙂

 • honda says:
  July 16, 2014 at 11:52 pm

  ju lutem vazhdojeni sezonin 4 me episodet ne vazhdim!!!!!!!!!

 • Leonard says:
  July 17, 2014 at 4:11 pm

  kur do dalin serite e tjera te sezonit 4!!!

  • Filma says:
   July 17, 2014 at 4:16 pm

   PREMTE-SHTUNE nga nje episod e kam saktesuar mbi 1000 here ! Keshtu ka vazhduar qe nga sezoni i pare !

 • Valmir says:
  July 28, 2014 at 12:15 pm

  pse nuk ben 404 not found ?

 • klajverti says:
  July 31, 2014 at 2:48 pm

  si hapen filmat ktu

 • Dardan says:
  September 1, 2014 at 8:32 am

  ky ‘file” eshte larguar…edhe ne disa epizode te mevonshme mungon materiali…

  • Filma says:
   September 1, 2014 at 9:25 am

   Provo me link tjeter ( pSh Vidto) kete mungon materiali se kuptova gjithsesi nese ke probleme ne ndonje seri ler koment !

 • joel says:
  September 3, 2014 at 6:53 pm

  cuna nuk hapen linqet per me pa filmin me nxjerr ket arse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ‘,’ or ‘;’ in /home/getdwufl/public_html/getshort.info/index.php on line 26

  • Filma says:
   September 3, 2014 at 10:14 pm

   Flm per raportin 🙂 ! tani e ke ne rregull !

 • rilind says:
  March 31, 2015 at 10:37 pm

  pse spo bojn asnjoni prej hostav a ka mundsi mi ndreq ?

 • rilind says:
  April 1, 2015 at 11:50 am

  spo bon asnjoni host

  • Filma says:
   April 1, 2015 at 12:54 pm

   Linkun ne MOVREEL e ke ne rregull shikoje nga aty !

 • NERTIL says:
  April 28, 2015 at 2:50 pm

  Asnje nga Link nuk po punon.