Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E02

Dasma e Joffery dhe Margaery erdhi. Tyrion ndahet me Shae. Ramsay perpiqet ti tregoje besnikerine te atit. Bran dhe miqte e tij gjejne nje peme Weirwood .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S04E02
 • GoT-Superior-Fan says:
  July 18, 2014 at 2:08 pm

  Me ne funddDDDDDDD!!!!!!

  Flm stafi , jeni me te miret!!
  Po patet mundsi edhe episodin e 3 nsr hidheni ne ket or ;DDD

 • sokol says:
  July 18, 2014 at 9:07 pm

  bravo ju qoft nk e keni lene pergjysem jeni me te miret πŸ˜€

 • mortaja says:
  July 18, 2014 at 10:08 pm

  a vdiq perfundimisht JOFRY se po kam frik qe po ngjallet perseri πŸ˜›

  • Filma says:
   July 18, 2014 at 10:22 pm

   Vdiq Vdiq vtm po u ringjall si White Walker tani πŸ˜›

 • sesilia says:
  July 19, 2014 at 8:54 am

  po si mund ta shoh kte serine se qenka ndryshe nga TE TJERAT

  • Filma says:
   July 19, 2014 at 8:58 am

   ca problemi te nxjerr se njesoj eshte ! mos te hapen me shume se 20 sekonda ? nese po nderro broser nga moxilla ne chrome ose e anasjellta πŸ™‚

   • fff says:
    July 19, 2014 at 1:23 pm

    hidheni serin tjeter te re .. ajde bravoo

 • sesilia says:
  July 19, 2014 at 9:12 am

  http://nosvideo.com/?v=f3h3hjl6t1vk CFARE TE KLIKOJ TESHI TEK KJO FAQJA

 • sesilia says:
  July 19, 2014 at 9:13 am

  NUK KUPTOJ FAQEN E fundit ku ma dalin 3 icona play, si te veproj

  • Filma says:
   July 19, 2014 at 11:23 am

   Shikoje nga nje host tjeter se ktu sic duket ka problem nuk eshte konvertuar akoma shikoje nga firedrive !

 • sesilia says:
  July 19, 2014 at 9:14 am

  duhet te rregjistrohem !

 • sesilia says:
  July 19, 2014 at 11:22 am

  he mo spo me ndihmoni ?

  • Filma says:
   July 19, 2014 at 11:30 am

   hahahha πŸ™‚ te ktheva pgj πŸ™‚

 • sesilia says:
  July 19, 2014 at 11:41 am

  sh flm jeni shum te mire

 • xhevi says:
  July 19, 2014 at 3:15 pm

  vonohet shum episodi tjeter?

 • mejdangjia says:
  July 19, 2014 at 5:40 pm

  a vendosni serin 3 sonte o sheqer ,mos ndodh me vendos e mu ber krip pastaj,po presim me padurim

  • mejdangjia says:
   July 19, 2014 at 5:42 pm

   a vendosni sonte serin 3

 • snow says:
  July 19, 2014 at 5:57 pm

  te pakten lajmeroni qe do vihet ose jo. jemi akoma ne pritje

 • snow says:
  July 19, 2014 at 5:58 pm

  Per episodin e 3 e kisha fjalen. Flm

 • Filma says:
  July 19, 2014 at 6:08 pm

  Me kishte dale fare ngamendja se skam qene as ketu , ja po e postoj tani

  • snow says:
   July 19, 2014 at 6:31 pm

   Shaka e bukur πŸ™‚ gjithsesi faleminderit sepse fundja nuk jeni i detyruar. Urime per punen e palodhur

 • david says:
  July 28, 2014 at 10:57 am

  ooooo vellaaa pse nuk hapen filmat ?????????????

  • Filma says:
   July 28, 2014 at 10:59 am

   Ka probleme serveri πŸ™ po punohet per ta rregulluar

 • david says:
  July 28, 2014 at 11:05 am

  ok ..shpresoj trregullohet sa mshpejt….rrofsh gjithsesi….

 • Alex says:
  July 28, 2014 at 2:49 pm

  Nuk me hapet episodi me asnje per ta pare as me firedrive

  • Filma says:
   July 28, 2014 at 2:50 pm

   ka probleme me hostin do rregullohet se shpejti !

 • Alex says:
  July 28, 2014 at 3:58 pm

  Ok. Flm per filmat

 • mil says:
  March 11, 2015 at 10:53 pm

  a po i hapet ndojkujt noj episode sepse secilen po e provoj, asnjera spo hapet?

 • rilind says:
  March 31, 2015 at 10:45 pm

  ndreqnu krejt episodet

  • Filma says:
   April 1, 2015 at 12:57 pm

   Linkun ne VIDSPOTe ke ne rregull shikoje nga aty !