Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E03

Tyrion eshte arrestuatr per vrasjen e Joffery dhe pret gjygjin. Sansa arratiset nga King’s Landing. Sam dergon Gilly tek Mole’s Town. The Night’s Watch gjejne veten ne pozite te veshtire . Meereen sfidon Daenerys.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S04E03
 • mejdangjia says:
  July 19, 2014 at 7:49 pm

  shum bukur sheqeri nr 1 jeni me titra shqip deshiroj qe pas perfundimit te ketij seriali te vazhdoni me ndonje serial qe ja vlen te perkthehet me tira shqip ,se di a bisedova diqka, se mos ju shurdhova

 • armir says:
  July 19, 2014 at 9:13 pm

  se pari flm shum qe keni marr ne dor kyt serial.jeni te papare.po dicka ka prolem tek ky episod se nuk mund ta shkarkoj me nosupload…a mund te rregullohet apo jo?? flm shum edhe njere

  • Filma says:
   July 19, 2014 at 9:43 pm

   Flm per Vlersimin :)! Nosupload po ka shume probleme kto kohe o nuk e perfundon convertim ose ka te mbyllur uploaded fare 🙁 ! Provoje me nej host tjeter se tek nosupload ka problem :S!

 • Besi says:
  July 20, 2014 at 9:19 am

  E meritoni nga nje birr.

 • endrit says:
  July 20, 2014 at 11:20 pm

  kur do postoni episodin 4?

  • Filma says:
   July 20, 2014 at 11:21 pm

   Ne diten e caktuar qe ka ! PREMTE-SHTUNE postohet nga 1 seri e GOT !

   • endrit says:
    July 20, 2014 at 11:36 pm

    ne rregull ,kom menu qe t shtunen edhe t dielen ,suksese :p

 • armir says:
  July 21, 2014 at 1:15 pm

  stafi e provova me uptobox shkarkimin po sa tu perfundu me bani download error.a thu ka problem apo ta rinis edhe 1 here

 • jurgen says:
  July 24, 2014 at 3:33 pm

  Sezoni i 4 esht perfundimtar apo vazhdon akoma? nqs vazhdon ju do vazhdoni me punen e mire duke i hedhur dhe sezonet ne vazhdim? Flm per punen e palodhshme!

  • Filma says:
   July 24, 2014 at 3:37 pm

   Prsh Jurgen ! Cdo premte-shtune postohet nga nje seri e got ! Sez i 4 ska perfunduar akoma ka 10 seri gjithsej !

 • gentrit says:
  July 24, 2014 at 6:45 pm

  kur t perfundoj sezoni 4 ,do t vazhdoni edhe me sezonin 5 kur te lansohet ne vendet tjera?

  • Filma says:
   July 24, 2014 at 9:03 pm

   po normalisht ore gentrit !

 • andi says:
  July 28, 2014 at 6:05 pm

  ej po pse nuk i hap kto addd ???

  • Filma says:
   July 28, 2014 at 8:19 pm

   te del 404 erro apo si :S !

 • mirgzon says:
  August 21, 2014 at 5:40 pm

  flm admin per filmat qe i postoni jeni ma te mirt meritoni me shum comente per te mir “D

 • Edon says:
  April 14, 2015 at 6:31 pm

  oo admin as ni link spo bon sez 4