Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E04

Jamie i jep nje detyre Brienne. Daenerys liron Meereen. Jon i jepet leje te udheheqe nje grup te Night’s Watchmen per tek Craster’s Keep. Bran dhe shoket e tij kapen peng .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S04E04
 • Dardan says:
  July 25, 2014 at 4:04 pm

  pse po thot file is private

 • Dardan says:
  July 25, 2014 at 4:04 pm

  pse po thot file is private

  • Filma says:
   July 25, 2014 at 5:24 pm

   ne cil host ! kur pyesni tregonu me specifik!

 • GOT says:
  July 25, 2014 at 4:06 pm

  MEme ne fund
  flm sheqeri!!!
  isha tu e prit me padurim

 • mortaja says:
  July 25, 2014 at 5:12 pm

  me ne fund

 • tomi says:
  July 25, 2014 at 7:26 pm

  pse thot tek te gjitha hostet qe file eshte privat?

  • tomi says:
   July 25, 2014 at 7:31 pm

   u rregullua

 • arbenita says:
  July 25, 2014 at 10:48 pm

  shume flm stafi per kete serial te mrrekullueshem qe e postoni
  por a sdo ishte mir nese do na shperblenit per besnikeri e shikueshmeri me nje episod shtes kete jav ? 🙂

 • Elbasan says:
  July 26, 2014 at 12:38 am

  bravo per punen qe beni pershendetja nga mitrovica 😀

  • mortaja says:
   July 26, 2014 at 2:21 am

   A VERIORE A JUGORE :p

 • Klevis says:
  July 27, 2014 at 7:35 pm

  Pse kur shko 0 sekonda del 404 errore …!!!

 • dio says:
  July 27, 2014 at 7:52 pm

  pse spo bon ?? spo muj me kqyr 🙁

 • alfons says:
  July 27, 2014 at 11:12 pm

  Pse nuk hapet…? Del : ”

  The server can not find the requested page:

  55al.com/07/25.7.gots4e4.html (port 80) “..

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 11:20 pm

   ka problem serveri ! Po punohet per ta rregulluar!

   • alfons says:
    July 28, 2014 at 11:05 am

    Ok..flm per pergjigjen. Nderkohe nese pranoni verejtje, desha t`ju bej me dije se perkthimi le shume per te deshiruar. Ka gabime te panumerta ortografike, sintaksore..pra gramtikore ne pergjithesi. Besoj se perkthyesit, pa dashur t`i ofendoj kane njohuri te mangeta gjuhesore. Ata mbase e dine gjuhen prej se ciles perkthjejne, por perkthimi sio gjini eshte art me vete. Kekrkon njohuri te thella edhe te gjuhes amtare. Flm.

    • Perkthyesja e GOT says:
     July 31, 2014 at 2:33 pm

     Ju falenderoj per “verejtjet”… do mundohem ti kem parasysh pasi ndodh qe behen edhe gabime. Por, nuk mendoni se e keni ekzagjeruar pak?! Pasi komenti juaj me teper duket ofendues sesa nje kritike e mire… Gjithe te mirat!
     (P.s Kur te beni verejtje here tjeter mundohuni te shkruani paster dhe pa gabime, pasi me duhet ta them qe edhe ju keni bere disa ne komentin tuaj)

    • Filma says:
     July 31, 2014 at 10:54 pm

     Komenti im si ADM 😛 ! Verejtjet i pranojme por ne kete rast jan te pavertete perkthimi iserialit Game OF Thrones ne teresi eshte perkthim PROFESIONAL dhe Brunilda ka bere nje perkthim super !

 • ylli says:
  August 9, 2014 at 8:55 pm

  pse thot file is private te hosti firedrive

  • Filma says:
   August 9, 2014 at 11:48 pm

   shikoje me link tjeter !