Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E05

Tommen kurorezohet Mbret i Seven Kingdoms. Cercei nderton ceshtjen e saj kunder Tyrion. Sansa dhe Lord Baelish mberrijne ne Eyrie. Night’s Watch sulmojne strehimin e Craster.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S04E05
 • petrit says:
  July 27, 2014 at 10:23 am

  vetem vazhdoni sheqeri

 • Snow says:
  July 27, 2014 at 6:55 pm

  Pershendetje. Po dua te shoh kete episod por sapo mbarojne sec me del kjo…. The server can not find the requested page:

  55al.com/07/26.7.s4e5.html (port 80)
  Please forward this error screen to 55al.com’s WebMaster.

  mund te me ndihmoni?

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 7:02 pm

   Ka qen problem momental me hostin !

 • Snow says:
  July 27, 2014 at 7:29 pm

  Kur mund te rregullohet_ sepse vazhdon po i njejti problem.

 • mitto says:
  July 27, 2014 at 9:38 pm

  djem ka probleme nuk mund ta shikoj serialin

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 10:57 pm

   problemi eshte rregulluar tani provoje !

   • oli says:
    July 28, 2014 at 5:17 am

    akoma vazhdon te kete prb 🙁

 • ervis says:
  July 29, 2014 at 12:35 pm

  perseri eshte ai problemi me firedrive

  • Filma says:
   July 29, 2014 at 12:49 pm

   shikoje ne sockshare ose ne host tjeter