Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E06

Gjygji i Tyron mberriti . Yara dhe trupat e saj sulmojne Dreadfort per te liruar Theon. Daenerys takon Hizdar zo Loraq. Stannis arrin nje marrveshje me Iron Bank of Braavos.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

GOT S04E06
 • Dardann says:
  August 1, 2014 at 4:29 pm

  Woaw super episod Tyron ke super 😀

 • mortaja says:
  August 1, 2014 at 4:32 pm

  Rregullojeni linkun ne Updobox

  • Filma says:
   August 1, 2014 at 5:53 pm

   uptobox ka mbyllur uploaded qe 1 jav

   • fff says:
    August 2, 2014 at 12:57 pm

    ?????
    seriaaa e reee hidheni sa me shpejt serin e re ajdeee ok

 • Taulant says:
  August 1, 2014 at 5:05 pm

  Linkin Filecloud nuk e keni ne regull nuk ben kur klikon te kthen mrapa perseri, shikojeni njeher

  • Filma says:
   August 1, 2014 at 5:54 pm

   kur te kthen mbrapsh tdo te thote qe se kemi bere upload aty 🙂

 • honda says:
  August 1, 2014 at 10:34 pm

  hidhni episode tjeter 1tltm

 • Hasan says:
  August 2, 2014 at 3:09 pm

  Me falni kur hidhen serialiet e reja ca dite te javes

  • Filma says:
   August 2, 2014 at 5:22 pm

   Premte-shtune nga 1 🙂

   • agush says:
    August 2, 2014 at 7:10 pm

    po seria tjeter do hidhet sot mezi po presim ???

 • besi says:
  December 12, 2015 at 12:35 am

  Pse e keni fshi episodinn