Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E07

Theon ndihmon Ramsay te marre. Te Egrit sulmojne Mole’s Town. Sansa cshpik nje histori per te mbrojtur Lord Baelish. Daenerys zbulon nje sekret per Ser Jorah. Oberyn Martell permballet me Ser Gregor Clegane.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S04E07
 • petrit says:
  August 2, 2014 at 8:16 pm

  pse smund ta hap filmin

  • Filma says:
   August 2, 2014 at 11:00 pm

   nuk di si ta hapesh apo te njerr ndonje error ?

  • soni says:
   August 9, 2014 at 4:07 pm

   pse smund te hapet filmi ne fredrive

   • Filma says:
    August 9, 2014 at 5:54 pm

    tani e ke OK !

 • petrit says:
  August 3, 2014 at 12:12 pm

  Ne vidto ishte error,mirpo pastaj u ndreq

 • semi says:
  August 3, 2014 at 3:54 pm

  prsh, mund te me thoni dhe sa sezone ka seriali??

  • Filma says:
   August 3, 2014 at 4:01 pm

   dhe 3 seri mbaron 4 ! sez 5 ska dal akoma ! 7-8 sez gjithsej

 • semi says:
  August 3, 2014 at 4:13 pm

  ne sa dit diferenc i publikoni serite??

  • Filma says:
   August 3, 2014 at 5:17 pm

   serite postohen PRemte-Shtune keshtu ka qen qe nga sezoni 1 !

 • Mondi says:
  August 5, 2014 at 3:40 pm
 • miri says:
  September 3, 2014 at 7:19 pm

  pse shapet filmi or tej voc