Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E08

Theon ndihmon Ramsay te marre. Te Egrit sulmojne Mole’s Town. Sansa cshpik nje histori per te mbrojtur Lord Baelish. Daenerys zbulon nje sekret per Ser Jorah. Oberyn Martell permballet me Ser Gregor Clegane.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

GOT S04E08
 • Elbasan says:
  August 8, 2014 at 2:06 pm

  Bravo Stafi 🙂

 • ERI says:
  August 8, 2014 at 4:56 pm

  PERSE NUK HAPET FILMI????

  • Filma says:
   August 8, 2014 at 6:51 pm

   Sqaro ca problemi ke se filmi hapet!

 • taki says:
  August 8, 2014 at 7:10 pm

  po sezoni 5 kur xhirohet ka ndonje info

 • toni says:
  August 8, 2014 at 7:13 pm

  episodi me i mir deri tani ,jam i shokuar nga minutat e fundit te episodit!

 • adriani says:
  August 9, 2014 at 10:54 am

  te lutem sheqeri mjaft me kete shprehjen
  “nuk dini se cfare filmi te shihini ” e kemi marr vesht se vetem ju e keni kete serial tani skeni nevoj me rreklam

  • Filma says:
   August 9, 2014 at 1:28 pm

   “S’po gjeni filmin qe po kerkoni ?
   Kerkoni tek Sheqeri.com do e gjeni aty !” Kjo eshte shprehja ! Do te thote qe nese po kerkon nje film dhe se gjen ne asnje website tjeter kerko tek sheqeri dhe do e gjesh ketu ( ka mundesi qe se gjen as ktu po nejse) ! Ska lidhje me serialin !

   • asfa says:
    August 9, 2014 at 4:30 pm

    se ka per ate Sheqeri e kam per ato shkronjat qe veni te filmi/seriali kur sflet njeri.
    Shum mir e boni qe i veni , po e keni tepruar pak faree pakkkk faree :p , ncdo 5 minuta ato fjalit 🙁

    • Filma says:
     August 9, 2014 at 5:54 pm

     ajo behet se ka shum website te tjera qe e kopjojne dhe e hedhin prandaj ! madje ka raste qe merr me shume shikime tek ato qe e kopjojne sesa tek ne !

 • hasab says:
  February 11, 2015 at 8:03 am

  Nuk po bon asnje link me bo download