Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E09

Beteja midis Night’s Watch dhe te egerve erdhi.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

GOT S04E09
 • aleksi says:
  August 9, 2014 at 1:59 pm

  pse bre nuk po bojn linket per shikim ?

  • Filma says:
   August 9, 2014 at 2:04 pm

   ca problemi te nxjerr ? kliko tek linku me pas kliko tek ajo goo.glxxx

   • aa says:
    August 9, 2014 at 2:07 pm

    nuk e nxjerr del gogle url shortener nxjer tab tjeter

    • Filma says:
     August 9, 2014 at 2:12 pm

     U rregullua !

     • aa says:
      August 9, 2014 at 2:13 pm

      je yll bote

   • ariana says:
    August 9, 2014 at 2:16 pm

    flm 🙂

 • ariana says:
  August 9, 2014 at 2:06 pm

  spo bajn linqet.ju lutem rregulloni

 • Mondi says:
  August 9, 2014 at 5:47 pm

  pse se postoni dhe serin e fundit

 • Elbasan says:
  August 9, 2014 at 6:48 pm

  a ka ma sezona tjer admin nese bon mem tregu faleminderit

 • mejdangjia says:
  August 9, 2014 at 7:32 pm

  po lyp shum vllaqko hehhehehh te premten e shikojm se bashku

 • Xhulio says:
  April 5, 2015 at 6:03 pm

  I keni fshire videot e GOTH se nuk po hapet asnje

 • rilind says:
  April 8, 2015 at 4:06 pm

  a ka mundsi mi rregullu kto 2 episode
  i shikoa te gjitha episodet etem keto me kan mbetur