Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S04E10

Historia e Night’s Watch vazhdon, me nje zhvillim surprize. Daenerys perballet me vendime te veshtira. Brienne dhe Podrick kane ne takim te papritur. Bran arrin destinacionin e tij, ndersa Tyrion ben nje zbulim te papritur !

*********Kjo eshte Seria e Fundit e Sezonit te 4 te Serialit Game OF Thrones Me Titra Shqip ! Faleminderit qe na ndoqet – Sheqeri.com

******** SEZONI I 5 Fillon ne PRILL 2015 *******

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S04E10
 • Leonard says:
  August 10, 2014 at 3:26 pm

  po sezoni i 5 kur del ?

  • Filma says:
   August 10, 2014 at 4:13 pm

   Lart e ke te shkruar

 • mejdangjia says:
  August 10, 2014 at 6:37 pm

  Sheqeri jeni nr-1 me titra suksese ,ska koment ketu gjejm Filmat e kinemas dhe serialet gjithashtu,deri ne prill 2015 a do gjeni nje serial tjeter qe ska dyshim ju e dini cili serial ja vlen te perkthehet ne titra suksese jeni te papar.

 • Mondi says:
  August 10, 2014 at 7:40 pm

  Po ju them disa nga serialet me te bukur nese doni te vazhdoni me nje serial te ri… ju uroj pune te mbar…
  1) Defiance
  2) The Last Ship
  3) The Musketeers
  4) Terminator The Sarah Connor Chronicles ky eshte nje serial i vjeter por shume i bukur…

  • Mondi says:
   August 10, 2014 at 7:42 pm

   dhe nje super film i 2014 – ( Sector 4 Extraction 2014 )

 • movieman says:
  August 10, 2014 at 7:49 pm

  perktheni Supernatural

  • Mondi says:
   August 11, 2014 at 6:19 pm

   o shoku seriali Supernatural eshti i perkthyer tek “Nuk Lejohet Mondi ” por adresa http://sheqeri.com/ eshte adresa me filmat me te bukur dhe me filmat me te fundit dhe me pamje te paster… nje super faqe

 • 8371 says:
  August 11, 2014 at 12:46 pm

  nuk hapet linku per ta shikuar filmin as per download ‘This webpage is not available’ ne http://getshort.info/?g

  • Filma says:
   August 11, 2014 at 2:20 pm

   do ket qen problem momental 🙂

 • Albbb says:
  August 11, 2014 at 7:07 pm

  Boardlwalk Empires….super serial

 • veton says:
  August 11, 2014 at 7:54 pm

  Sherlock holmes qitne shum serial i mire osht edhe s kashum episodanja 9

 • mejdangjia says:
  August 12, 2014 at 6:41 pm

  sheqeri spo na kthen pergjigje a do vazhdosh me ndoj serial te ri ,

 • zambo says:
  August 22, 2014 at 2:43 pm

  kemi ndonje serial te ri keto dite ?

 • Cozman says:
  August 23, 2014 at 7:23 am

  Perkthene serial “Person of interest” , asht serial qe sduhet humbur

 • Sabiii says:
  August 23, 2014 at 9:15 am

  Seriali House of Cards do t kishte me qen pun magjike po t ish perkthy.

 • genci says:
  September 11, 2014 at 11:24 pm

  bravo stafi serial shume i bukure faleminderit per punen tuaj

 • erdi says:
  January 19, 2015 at 1:38 pm

  po sezonin e 5 a do te jepni?

 • niti says:
  March 4, 2015 at 4:47 pm

  Bravo stafi ju deshiroje suksese jeni te papare me perkthimin e filmave sidomos serialit Game of Thrones qe me ka pelqyer pa mase.Shpresoj se do ta perktheni edhe sezonin e 5t te ketij seriali.Suksese

 • saba says:
  April 3, 2015 at 5:41 pm

  Kur do dali sezoni 5 Game of thrones

 • rilind says:
  April 8, 2015 at 4:00 pm

  pse spo bojn episodi i fundit as i parafundit
  a ka mundsi mi rugullu

 • qendrim says:
  April 12, 2015 at 11:19 am

  A keni mundtr me tregu kur i postoni episodat e ri te sezonit 5, sot esht premiera nAmerik?

 • egzon says:
  April 14, 2015 at 11:00 pm

  ju lutem episodet e sezonit 5