Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S05E01

Cersei dhe Jaime e pranojne boten pa babain e tyre Tywin. Tyrion dhe Varys arrijne ne Pentos. Ne Meereen, nje armik i ri ngrihet. Jon ndodhet midis dy mbreterve.

Fillon Seriali Game Of Thrones Sezoni i 5 Me Titra Shqip EKSLUZIV tek Sheqeri.com webi qe ju ka mundesuar dhe 4 sezonet e kaluara !

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S05E01
 • 31541 says:
  April 15, 2015 at 12:48 pm

  Me ne fund!
  Shum flm qe na e mundesoni me titra shqip!

 • taulant says:
  April 15, 2015 at 2:59 pm

  jeni me tmiret faleminderit shum qe po vazhdoni ta perktheni kete serial te papar

 • David says:
  April 15, 2015 at 6:53 pm

  TEk *WEBSITI KURV* eshte perkthyer seria s05e4 ,a mund te vazdhoni te perktheni s05e5

  • Filma says:
   April 15, 2015 at 7:13 pm

   sa shpejt harrove se ku i shikove 4 sezone o David ???

   • David says:
    April 16, 2015 at 4:54 pm

    Asnjher nuk harroj ,edhe pse ju jeni 1-sh prap se prap por vetem a parashtrova si kerkes //

 • pablo says:
  April 16, 2015 at 6:54 am

  hanibalin sezonin e dyt kur do e filloni?

  • Filma says:
   April 16, 2015 at 4:43 pm

   Kemi njoftuar ne Facebook Hanibal nukdo vazhdohet per shkak te shikueshmerise se ulet qe ka pasur!

 • xhulio000 says:
  April 16, 2015 at 8:58 am

  Pse me del can’t play this link kur mundohem te hap videon me vidto

  • Filma says:
   April 16, 2015 at 4:42 pm

   Provo me link tjeter ka probleme vidto!

 • donda says:
  April 17, 2015 at 10:15 pm

  faleminderit shume. jeni me te miret. ju lumte

 • leutrim says:
  May 1, 2015 at 3:30 am

  pse nuk hapet filmi tek asnjeri link nuk ma hapen

  • Filma says:
   May 1, 2015 at 8:43 pm

   ca problemi te nxjerr ?

 • shaban says:
  May 10, 2015 at 9:22 am

  pse nuk hapet te as nje link ?