Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S05E02

Arya arrin ne Braavos. Pod dhe Brienne hasin problemegjate rruges. Cersei frikesohet per jeten e vajzes se saj ne Dorne nderkohe qe Ellaria Sand kerkon hakmarrje per vdekjen e Oberyn.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S05E02
 • endii.. says:
  April 18, 2015 at 6:01 pm

  Kur del Arrow S03E19

 • eri says:
  April 18, 2015 at 10:57 pm

  kur dalin serit e reja ?

 • Rona says:
  April 19, 2015 at 9:14 pm

  i kam shikuar te gjitha sezonat tek website juaj .
  faleminderit per gjithqka
  por kam nje verejtje , kualiteti eshte shum i dobet , dhe do ju kisha sugjeruar kete website ku ta merrni episoden e rradhes ne formatin hd 1080 , sepse ky serial ja vlen te shikohet me formatin me te mire te mundshem
  g2g . fm

  • Filma says:
   April 19, 2015 at 10:35 pm

   Si seri si rregull nuk ka dale akoma eshte e pirate ! nuk kisha ndermend ti hidhja pa dale taman 720p HDTV ( si 4 sezonet e kaluara) por u detyrova nga konkurrenca , po i shikonin ne vende te tjera , se jane te rrall ato qe e vlersojne taman punen per to mjafton ta shikojne !

   • Heisen says:
    April 20, 2015 at 6:07 pm

    Shum flm per punen qe beni.
    Dhe un gjithashu i kam pare te gjith sezonet dhe do vazhdoj ti shikoj ketu. Kto 4 episodet e para jan leaked dhe kan kualitet te keq. Do ju sugjeroja qe kur te dalin taman me kualitet me te mir ti beni Remove kto leaked dhe ti zevendesoni me te rejat.

    Ndoshta do pak pun , por me mir te presesh e ti shikosh rehat sesa te lodhesh syt me i pa me zor.

    Gjithsesi ju kuptoj per konkurencen dhe beni shum mir qe po e vazhdoni

    Pacit fat dhe suksese.

    (plus qe ju e perktheni me mir GoT sesa website *********.)

    • Filma says:
     April 20, 2015 at 6:09 pm

     Seria e 3 do jete kualitet me i mire + perkthimi Super ( nsr ka mundesi qe do e hedh ) ! Faleminderit per mbeshtetjen 🙂