Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S05E03

Ne Braavos, Arya takon zotinme shume fetyra. Ne token e Mbretit, Mbreteresha Margaery Shijon burrin e saj te ri. Tyrion dhe Varys ecin rruges per ne Volantis.

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S05E03
 • David says:
  April 23, 2015 at 3:43 pm

  Admin a mund te perktheni filmin

  [+18] Cosmic Sex (2015)
  Faleminderit nese pranohet kerkesa ime /jeni 1-sh fare

 • Rea says:
  April 23, 2015 at 8:43 pm

  Jeni shume te zotet! ky eshte nje serialet me te bukur ne mbare boten dhe kush nuk do ta shikoj te perkthyer, dhe me vjen mire qe ja keni arritur ta beni kaq shpejt!! Ju falenderoj per punen qe beni!

  • cufja says:
   April 25, 2015 at 5:40 am

   ku e pe ti more,me 26 prill seria e trete

 • maki says:
  April 23, 2015 at 10:57 pm

  Ju faleminderit shume per punen qe beni.. Respekte

 • maki says:
  April 23, 2015 at 10:58 pm

  Ju faleminderit shume per punen qe beni.. Respekte

 • cufja says:
  April 25, 2015 at 5:38 am

  seria e trete jepet te dilen date 26

 • cufja says:
  April 25, 2015 at 5:40 am

  ku e pe ti more,me 26 prill seria e trete

  • Filma says:
   April 25, 2015 at 10:54 am

   Tipo komenton tek seria e trete nuk e di nese e ke vene re !