Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S05E06

Arya vendoset ne prove. Tyrion dhe Jorah kapen nga tregtare sklleverish. Loras Tyrell gjykohet nga Sparrows. Jamie dhe Bronn perballen me Sand Snakes. Sansa martohet me Ramsay Bolton.

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S05E06
 • Durim says:
  May 21, 2015 at 12:08 am

  shum shpejtsi e vogel per download pls perdorni ndonje server me te mir

  • Filma says:
   May 29, 2015 at 11:47 am

   une personalisht shkarkoj me Uptobox me akaunt FREE dhe nje film me shkarkohet per 10-15 min me teper se kaq te shkarkosh falas nuk gjen askund as ne torrent !

 • mejdangjia says:
  May 23, 2015 at 8:22 am

  Admin a mundeni me vendos me titra sezonin 1 supergirls tash ka dalur ne load tv
  suksese ne punen e juj.

 • mejdangjia says:
  May 27, 2015 at 7:47 pm

  shoq sme ktheve pergjigje a do vendosni me titra te pakten vleresone ju a ja vlen te vendoset me titra.

  • Filma says:
   May 27, 2015 at 9:02 pm

   me vjen keq smund te fillojme serial teri !

 • isniqi says:
  May 28, 2015 at 1:51 am

  admin do qe te sugjeroj nje web per game of thrones pjesa e re atje ka dal ka 3 dite?

 • isniqi says:
  May 28, 2015 at 1:31 pm

  pse e paske fshi komentin tim o admin, nuk isha duke te sugjeruar faqe shqip nejse

  • Filma says:
   May 28, 2015 at 1:36 pm

   Nuk e kam fshire po tani u futa dhe aprovova komentin! Kam mbi 6 vite qe merrem me filma kam pasur dhe kam faqe te huaja e shqiptare ! Dhe filmin me te lodhur arrij ta gjej nuk kam problem per te gjet filma ( sidomos game of thrones qe e ke ne cdo vend) problemi eshte me perkthy filmin !Nuk e di qe sa koha e ndjek webin por Webin e kam mbajtur hapur vetem per te vazhduar serialet dhe mos ti le vizitoret me gjysma serialesh! Sic e ke vene re ka muaj qe nuk postohen me filma/seriale si dukur qe u postonte cdo dite nga nje film !Serialin mund ta shikosh dhe ne faqe te tjera se nuk kam si ju detyroj ! Une do vazhdoj punen time dhe shpresoj qe njerzit mos te harrojne se ku i shikuan 4 sezonet e para !

   • soni says:
    June 25, 2015 at 3:36 am

    komplimenta per punen..ata qe bejne sugjerime mire eshte te japin nje dore edhe te perkthejne ose ta mbyllin gojen edhe te shijojne filma falas..popull trapa ne shqiptaret nuk dime te themi faleminderit

 • isniqi says:
  May 28, 2015 at 1:32 pm

  kjo eshte faqja “Nuk Lejohet”

 • isniqi says:
  May 29, 2015 at 1:14 am

  faqen tende ka kohe qe e ndjek dhe game of thrones e ndjek qe nga fillimi ne kete faqe, vetum desha qe te ndihmoj shoku asgje me shum.repsket