Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S05E07

Jon nistet ne udhetim e me largimin e tij fillojne telashet per Sam dhe Gilly ne Castle Black. Sansa kerkon ndihmen e Theon. Tyrion dhe Jorah shiten si skllever.

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S05E07
 • cimi says:
  May 29, 2015 at 2:25 pm

  Nuk ka audio.

  • Filma says:
   May 29, 2015 at 2:45 pm

   U rregullua!

   • cimi says:
    May 29, 2015 at 6:47 pm

    Faleminderit!

 • Niti says:
  May 29, 2015 at 10:24 pm

  Brravo Brravo.. vetem vazhdoni. jeni me te miret . Keni rrespektet me te larta nga ana ime