Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S05E09

Jon dhe te egrit rikthehen ne Castle Black. Jamie takohet me Doran Martell. Stannis merr nje vendim te veshtire. Arya takohet me Ser Meryn Trant. Daenerys merr pjese ne hapjen e madhe te dueleve vdekjeprures..

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S05E09
 • Taulant says:
  June 12, 2015 at 8:38 am

  shume faleminderit per kete serial jeni me miret vazhdoni me kete serial

 • Heisenberg says:
  June 12, 2015 at 9:58 am

  All hail Stannis Baratheon , the one true king!
  Shum flm @Sheqeri
  Ky episodi esht super.

 • shkambi says:
  June 12, 2015 at 2:21 pm

  faleminderit dhe keni respektet me te larta nga ana ime. kaloni sa ma mire 🙂

 • trimi says:
  June 12, 2015 at 10:08 pm

  FLM per serialin amo ja civet nonen naj bllokut telefonat me qeto reklama

 • Jeton says:
  June 13, 2015 at 10:44 am

  Bravo jeni me te miret.

 • okimok says:
  June 15, 2015 at 12:23 pm

  ADMIN Perdhendetje . Te pergezoj per punen e shkelqyer qe po beni ju dhe stafi juaj. Jam nje shikues i rregullt dhe patjeter do prisja perkthimin tuaj pavarsisht se nji serial apo nji film e kam gjetur te nje faqe tjeter.
  Kisha nje sugjeri. Mesa kam pare Serialin Prison Break nuk esht duke e perkthyer asnji faqe tjeter. esht i gjat si serial por ja vlen sidomos dy sezonet e para . Shikueshmeria do jet ne maximum me ate dserial. Ju keshilloj ta merrni parasysh nje here. 😉 urime per punen .

 • stormi says:
  June 16, 2015 at 7:08 pm

  o ju lumte.. jeni me te miret.. pres me padurim per episodin e ardhshem. Faleminderit