Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S05E10

Stannis mberrin ne Winterfell. Tyrion udheheq Meereen ndersa Daario dhe Jorah shkojne pas Daenerys. Jamie dhe Myrcella largohen nga Dorne. Jon dergon Sam dhe Gilly to Oldtown. Arya sfidon zotin me shume fetyra. Cersei rrefen mekatet e saj.

Seria e fundit e Sezonit te 5 ! Sezoni i ri rifillon ne prill 2016 !

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S05E10
 • Lomi says:
  June 17, 2015 at 5:01 pm

  o po te shpejt jeni. ju lumte. FALEMINDERIT SHUME :):)

 • Taulant says:
  June 17, 2015 at 5:59 pm

  Tash jeni te lire te perktheni nje serial tjeter. Perkthejeni kete serial Marvels Agents of S.H.I.E.L.D, suksesi do jete edhe me i madhe se ky seriali qe e keni. Ju garantoj do merrni shume klikime do jete seriali me i shikuar. Mund te ja filloni nga sezoni i 2 ta perktheni sepse sezonin e pare e ka nje faqe tjeter po ata se vazhduan me. Me beso seriali me i shikuar do te jete

 • Liridon says:
  June 18, 2015 at 1:17 am

  Pershendetje stafi juaj, ju uroj per punen e jashtezakonshme te deri tanishme.
  Kam nje kerkese per ju, ne rast se mund ta konsideroni ta perktheni serialin MAD MAN, nje super-serial i cili tashme eshte kryer.
  Ju falemnderit paraprakisht.

 • fjolla says:
  November 23, 2015 at 1:21 am

  PSE NUK MUND TE SHOH EPISODET E SEZONAVE TE PARA ?

 • fjolla says:
  December 1, 2015 at 1:11 am

  Stafi pse nuk mund te ndjek sezonat e para te Serialit ? nuk me ben asnje link.