Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Gravity (2013)

Nje Mjeke dhe nej Astronaut punojne se bashku per te mbijetuar pas nje aksidenti ne hapesire. .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Gravity (2013)
 • XHUMANXHI says:
  December 2, 2013 at 9:06 pm

  keni ngaterruar pershkrimin e filmit sepse nuk qe me gangster,ky film qe me ufot qe mblidhnin baker e alumin per mbijetese,vjet ne 1997,ten dhe fituan kartmiepesqin lek.
  jeni 11sha

  • Filma says:
   December 2, 2013 at 10:37 pm

   Flm per korogjimin !! po e rregulloj tani ; )!