Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E02

Will dhe Jack po ndjekin nje vrases qe i gropos viktimat e gjalla, qe ata te behen fertilizues per kopeshtin e tij me kerpurdha. Nderkoha Gazetarja Freddie shenjestron Will.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E02
  • hfg says:
    August 30, 2014 at 9:15 pm

    sheqeri filmat Chef,Think like a man,life of crime… kur do i vendosni