Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E03

Duke u munduar te kuptojne Abigail closure, Will dhe Hannibal e cojne Abigail tek skenat e krimit te te atit. Por qeshtja merr nej kthese per keq kur ” Vrasesi Kopjac” godet perseri.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E03
 • Elbasan says:
  September 5, 2014 at 4:28 pm

  Shum Sheqera Po Kallzohni

 • Sergio Dushi says:
  September 6, 2014 at 1:32 pm

  eshte e njejta seri me te paren

  • Filma says:
   September 6, 2014 at 1:33 pm

   nga cile host po e shikon se mund te jete gabimi i vtm nje hosti !

 • Sergio Dushi says:
  September 6, 2014 at 4:23 pm

  e pash nga firedrive , te nos video eshte ne rregull , faleminderit 🙂