Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E04

Nje seri vrasjesh familjare fillon …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E04
 • Durim says:
  September 6, 2014 at 3:35 pm

  Pershendetje Stafi! Ju pergzoje per punen qe beni.. A nuk eshte mundesia qe me shpesh ti shfaqni episodet e ketij seriali ? Se shume kohe e gjate ne qdo fund jave nga dy seri.. Respekt

  • Filma says:
   September 6, 2014 at 6:41 pm

   Pershednetje 🙂 ! Kjo eshte mundesia e shfaqjes 2 seri ne jave jave mese mjaftueshem :)! Te Kujtoj se kur serialet dalin shfaqen vetem 1 here ne jave 🙂 !

 • erina says:
  September 6, 2014 at 8:22 pm

  pershendetje spo ja nisi me ju lavdu se boll ju kom than 100 her
  po a jeni ba gati per sezonin e 2 sleepy hollow me 23 shtarot po e pres me pa durim
  #SHEQERI 😛

  • Filma says:
   September 7, 2014 at 12:16 am

   pershendetje :)! Sigurishte qe do filloje:)

 • erdis says:
  September 6, 2014 at 10:14 pm

  prshendetje a kan dal filmat jump street 2 dhe step up all in me titra shqip