Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E08

Graham po investigon vrasjen e nje muzikanti ne baltimore e cili …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E08
 • ERI says:
  September 22, 2014 at 11:13 am

  pershendetje: komplimente per punen qe po beni! pasi kam ndjek te gjithe serialet qe keni shfaqur kisha nje vrejte personale mbi kete serial… te pakten mua me duket nje serial i cili me shume po ju lodh ju se sa mund te ket interes nga ndjeksit , me duket shume pa vlere pasi cdo seri luhet reth se njejtit version dhe vetem vrasje pa kuptim. benje sontazha te ndjeksit dhe ne rast se nuk eshte i pelqyer mund te filloni nje tjeter.. faleminderit.

  • Filma says:
   September 24, 2014 at 1:21 pm

   Pershendetje :)! Si fillim kam bere nje sondazh per cilin sondazh do serial ( eshte lene per rreth 7 dite ) dhe ky doli me i votuari ( hera e fundit qe pyeten “njekesit” ) ! ME duhet ta pranoj se shikueshmeria eshte shume e dobet ! Gjithsesi ne jemi nje faqe serioze dhe si e till do e mbarojme gjer ne fund per ato fansa besnike qe e ndjekin serialin ! Nuk jemi si faqet e tjera qe perkthejne 5 seri ktu 1 sezon atje 2 sezone te nje seriali tjeter e si perfundim ngelin njerzit me gjysma serialesh ! HAnnibal eshte serial ” Old School” shfaqet ” misteri ” ne nje seri dhe zgjidhet po aty pa anashkaluar lidhjen e te gjitha serive me nje ” mister ” me te madh ! Te sugjeroj ta shikosh me me vemendje do gjesh gjera me kuptim por ndoshta dhe nuk pershtatet me shijet e tua :)! Faleminderit ty per shkrimin 🙂 Shikim te kendshem me Filmat e Sheqerit 🙂

  • veton says:
   November 8, 2014 at 9:56 am

   O veq vazhdoni mi qti serial shum i mire ati eri shko n kar

   • Denis says:
    November 8, 2014 at 5:29 pm

    Shum interesant sdi qka po fol qyky

 • ana says:
  September 22, 2014 at 8:00 pm

  mua me pelqen shume dhe realisht mezi pres serite e ardhshme

 • OTI says:
  September 24, 2014 at 4:22 pm

  PERSHENDETJE, gjithmon serialet qe i vendosni jan te mire por ky eshte i veqant julutem vetem vazhdoni vendosni vazhdimin e keti seriali Hnnibal jeni perfekt me padurim e pres pjesen e 9,10 etj

 • killer says:
  September 26, 2014 at 9:38 am

  mezi po pres serine e re sot ne hdtv sheqeri 😀

  • Filma says:
   September 26, 2014 at 12:00 pm

   720p HD Tv 🙂