Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E10

Beth LeBeau u gjet e vrarë, mbytur në gjakun e saj për shkak se e kishin prerë në fytyrë. Gjendja mendore e Uillit
vazhdon të përkeqësohet, ai humbet orë dhe kur haluçinacionet e tij ndotin skenën e krimit, Lektori e referon te një neurolog, një koleg i vjetër, Dr. Sutcliffe.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E10
 • killer says:
  September 27, 2014 at 8:35 pm

  Shyqyr qe ekziston kjo faqe qe na mundeson nje serial kaq kualitaiv si ky.Se sa per tjerat faqe..varja,asnjera nuk eshte me e mire se sa faqja juaj .Faleminderit shum shum per kete super serial.
  Ju lumte!!

 • selim says:
  October 25, 2014 at 12:31 pm

  ju lutem postoni ende episodet deri tek sexoni i 3t