Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E11

Dr. Abel Gideon i shpeton arrestit dhe fillon te perndjekte psikiatret qe jan kujdesur per te …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosUpload | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E11
 • kosovari says:
  October 3, 2014 at 10:08 pm

  Per pak menduam qe e harruat serialin 😛
  Flm shum!!

 • linda says:
  October 4, 2014 at 10:01 am

  o ADMIN cila eshte seria e fundit e ketij sezoni ? Dhe a do vazhdoni sezon tjeter ?

  • Filma says:
   October 4, 2014 at 11:49 am

   e 13 ! do njofotjmedhe per kete gje !

 • Durim says:
  October 4, 2014 at 7:28 pm

  Pershendetje ! Ju pergzoje per punen qe beni.. Admin me fal a do te publikoni sonte pejsen e 12-t ?

  • Filma says:
   October 4, 2014 at 7:53 pm

   Nsr paradite 🙂

 • Durim says:
  October 5, 2014 at 12:49 pm

  Aa shume po e mbajshe fjalen

 • Mejdangjia says:
  October 6, 2014 at 4:54 pm

  ADMIN seriali Arrov fillon me daten 08.10.2014 nese mundesh me vazhdu se eshte sezoni 3