Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E12

Following an offhand comment by Graham, Hannibal leaves a comb in the chamber of Georgia Madchen, who accidentally sparks a fire inside her hyperbaric chamber and is burned to death. Angered, Graham deduces that several recent murders were all the work of a copycat patterning after recent serial murders, and that Georgia was killed because she may have remembered the face of whoever had killed Dr. Sutcliffe.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosUpload | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E12
 • eri says:
  October 5, 2014 at 3:00 pm

  kur do dalin episodad e reja te serialit arrow ???

  • Filma says:
   October 5, 2014 at 4:00 pm

   nga data 11-12

 • anxhelo says:
  October 5, 2014 at 3:01 pm

  faqa me e mire , braco stafi 🙂
  Seriali arrow kur del se eshte shume i mire dhe po e preim

 • kljard says:
  October 5, 2014 at 3:01 pm

  Arrow me verte kur del seoi i 3

 • linda says:
  October 5, 2014 at 6:30 pm

  Ky eshte shum me i mire se arrow, dhe NQS mund te vazhdoni sezonin tjeter do ishit te mdhej fare.
  Ps. Kush pret deri te premt (shtune) per serin e fundit 🙁

 • Semy says:
  October 5, 2014 at 6:41 pm

  Admin por epizoda e 13 kur Del..?

 • Hanibal says:
  October 5, 2014 at 8:00 pm

  Sa keq qe shumica e shikuesve nuk dijne ta vlersojne kete serial mahnites.Edhe i pelqejne disa seriale kot.
  Shpresojme qe stafi i sheqerit do te na jape mundesine ta shikojme edhe sezonin e dyte te ketij seriali.

 • Jetmir says:
  October 5, 2014 at 10:10 pm

  admin masi o veq edhe ni seri qitne qitash meniher mos pritni deri tpremten

 • Mejdangjia says:
  October 6, 2014 at 6:33 pm

  ADMIN seriali Arrov fillon me daten 08.10.2014 nese mundesh me vazhdu se eshte sezoni 3

 • Mejdangjia says:
  October 6, 2014 at 6:36 pm

  Hanibal eshte i rend me shiku skena horror shum .per hanibalin ke kjo

 • Ska lidhje says:
  October 7, 2014 at 10:48 pm

  Admin Sleepy Hollow jon dal tre epizoda a do ti perktheni apo jo ju lutemi pegjigjuni

 • Sergio says:
  October 11, 2014 at 11:06 am

  do dalin me seri te ketij seriali ?