Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Hannibal S01E13

Duke ndjekur udhetimin e tij te cuditshemn ne Minesota , Graham arrestohet nga Croud si i dyshuar per vrasjen e Abigail Hobbs .

***LEXOJE*** Seria e Fundit e Sezonit te Pare . DO kete nje pushim ( NUK DIHET SA ) dhe me pas do filloje sezoni i 2 ! Per cdo gje do te njoftoheni !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Hannibal S01E13
 • david says:
  October 11, 2014 at 1:39 pm

  sezoni 2 eshte xhiruar mund ta gjesh online po pa titra….tani po xhirohet sezoni 3…

  • Filma says:
   October 11, 2014 at 2:17 pm

   Pushimi do jete nga ana jone !

 • Mejdangjia says:
  October 11, 2014 at 4:23 pm

  Arrow sheqer mos e le ne harres presim me titra te juve vendoseni se jeni shum puntor.

 • rona says:
  October 11, 2014 at 8:11 pm

  eiiiii admin , per qka pushim , vetem edhe 1 sezon e keni sepse deri tash 2 sezona jan ,do duhet vetem edhe 1 sezon pasi i fundit ta postoni , per arrow serial i dopt ska nevoj kerkush

 • puzzle says:
  October 12, 2014 at 6:09 pm

  Sbesoj qe do ta vazhdojn perkthimin e ketij seriali stafi.Po sidoqofte faleminderit qe na kane dhene mundesine ta shohim sezonen e pare.
  Me shum vizitoret po e shikojn arrowin,se sa kete super serial.
  Cka ti besh..nuk dijn te vlersojn gjene e bukur.

 • ton says:
  November 3, 2014 at 3:35 pm

  Hey mos len pa vazhdu se shum serial i mire

 • Roni says:
  December 8, 2015 at 8:28 pm

  Sezonin e dyte gjethqysh me qit