Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Haunt (2013)

Nje adoleshente se bashku me fqinjin e saj fillojne te eksplorojne shtepine qe priderit sapo kane blere pa e ditur historine e saj.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Haunt (2013)
 • loreta says:
  April 1, 2014 at 12:09 am

  kqyrne ndreqnja zanin se palidhje kshtu

 • Adi_pr says:
  April 1, 2014 at 8:20 am

  Te nderuar, mos i qitni filmat me dublim ne rusisht, jane dublime te nivelit shume te ulet dhe po e humbin efektin e zerave te cilet e bejne filmin ate qe eshte, nese ka mundesi te jene vetem ne anglisht, ju lutem.

  Me respekt,

  • Filma says:
   April 1, 2014 at 9:16 am

   Prsh Adi! keta jane filma te rralle qe hidhen ashtu keshtuqe pa problem :)!

  • xona says:
   July 30, 2014 at 12:41 pm

   po palidhje rusisht kshtu s kqyret filmi ma mir krejt me hek se kshtu

   • Filma says:
    July 30, 2014 at 12:44 pm

    ste detyro kush o shoku ! Puna jon e hekim se hekim ! ti se shef ka tjer qe e shofin plot !

 • roni says:
  April 2, 2014 at 9:08 pm

  a mundeni me qit anglisht se teper keq rusisht .