Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Horrible Bosses 2 (2014)

Dale, Kurt dhe Nick vendosin te hapin biznesin e tyre . Por gjerat nuk shkojne ashtu sic duhet per shkak te nje investimi te gabuar gjeqe i sjell ata ne nje ide per te rrembyer …

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Horrible Bosses 2 (2014)