Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

I, Frankenstein (2014)

Krijesa e Frankenstein’s e gjen veten ne nje lufte shekullore midis 2 klaneve te pavdekshem. Nje filma 1014 me titra shqip qe eshte vlersuar goxha nga kritika .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | NosUpload

Comments

I, Frankenstein (2014)
 • Alejandro says:
  March 6, 2014 at 10:12 pm

  si i behet ta shohim filmin jo kto faqet fantazma?

  • Filma says:
   March 6, 2014 at 10:44 pm

   Klikon Tek Linku Shiko ! Te con tek x faqe ku ke vtm nje link te klikueshem ate goo.glxxx klikon aty zgjedh hostin qe den me e pa e me pas shikim te kendshem 🙂

 • ACAB says:
  March 6, 2014 at 10:59 pm

  Admin nese mundeni serialin SHERLOCK ka 11 episoda gjithsej nga 1 ore e 30 mintua .
  Ky serial vazhdon ne 2016

  • Filma says:
   March 7, 2014 at 10:03 am

   Do mundohemi !

 • andi says:
  March 7, 2014 at 12:17 am

  jeni me te miret keshtu vazhdoni…….

 • Prizrenasi says:
  March 7, 2014 at 8:17 am

  Keto 9 episodet qe jan gati mir beni -pastaj mundesisht edhe keto 2 te fundit nese mundeni. Ju lumte per punen.

 • Eldi says:
  March 7, 2014 at 10:01 am

  film hd me audio cam? fusni nje film te hajrit hd

 • david says:
  March 9, 2014 at 10:39 am

  adminn filmin frankenstien a mund ta vendosniii me pa edhe me titra tjerrr

  • Filma says:
   March 9, 2014 at 10:45 am

   se kuptova pytjen :S! E do filmin pa titra :S apo si ?

 • hajrumin says:
  March 9, 2014 at 7:43 pm

  admin a ka munsi 2 filma qe asnje faqe shqiptare nuk i ka postu filmin : Pineapple Express Dhe The Hangover Part 1 ju kisha lut shum

 • Ervin Tufa says:
  March 11, 2014 at 4:08 pm

  i papar

 • Eri says:
  March 12, 2014 at 4:23 am

  Bravo stafi. Goxha film i bukur.