Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

I, Robot (2004)

Në vitin 2035 një polic tekno-fobic heton një krim që mund të jetë përgatitur nga një robot, i cili e çon njerëzimin drejt një kërcënimi të madh.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | NosUpload | Uploaded

Comments

I, Robot (2004)
 • ervin says:
  November 13, 2013 at 3:32 pm

  i vjeter por i bukur
  cilesia dhe titrat super

 • BOSI says:
  October 1, 2014 at 10:55 am

  ADMIN a munesh me nreq naj link per me kqyr a me shkarku se ta paskan qly pej qytynev faqev FLM