Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

I Spit on Your Grave 2 (2013)


Kejti po përpiqet të bëhet e famshme në botën e modelingut por oferta për një set fotografik do të shndërrohet në një makth torture dhe përdhunimi. Fatmirësisht ajo do të arrijë të shpëtojë vetëm për tu rikthyer me planin e saj hakmarrës ndaj të gjithë atyre që e keqtrajtuan .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | VideoWeed | NoVaMov | NowVideo | VidBull| VidTo

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Uploaded

Comments