Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Ice Soldiers (2013)

Nje shkensatar zbulon Ne kanadane veriore trupat e ngrire e 3 ushtareve Ruse te modifikuar gjenetikisht !Sapo i marrin ne baze ai zbulon se ata jane nje kercenim i vertete dhe duhet ti ndale me cdo kusht.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: FireDrive |Sockshare | VidTo | NosVideo | NovaMov| VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | Nosupload

Comments

Ice Soldiers (2013)
 • Hamiti says:
  February 24, 2014 at 4:59 pm

  Super fucking film, shikojeni!
  Crazy Russians <3

 • graniti says:
  February 24, 2014 at 7:02 pm

  Prsh, Stafi.
  Kam nje kerkes per ju dhe kish dashur se paku te me pergjigjeni,
  behet fjale per perkthimin e nje filmi Dram/Romanc:
  Blue Is the Warmest Color (2013).

  Pres pergjigje!!!

  • Filma says:
   February 24, 2014 at 9:46 pm

   Do mundohemi granit :)!

 • Albankosova says:
  February 25, 2014 at 12:30 am

  pershendetje Stafi hallall bre vlla per punenn qe pe bojshi shum te skaks dhe kualitet komplimente

  • Filma says:
   February 25, 2014 at 10:38 am

   Faleminderit 🙂

 • Fans i zjarrt says:
  February 25, 2014 at 1:35 pm

  Faleminderit Stafi Super film ,super perktihim
  Komplimente stafit por ne vacanti perkthyesit 😀

  • Filma says:
   February 25, 2014 at 1:41 pm

   hahhaahaha ke zgjedh taman nicn me na ba qefin ;)! Shume flm per vlersimin 🙂

   • Dardi says:
    February 26, 2014 at 12:08 am

    haha sjeni ma te miret po ma te mir se ju nuk ka.
    Nese kishte pas mundesi me e vazhdu perkthimin e ARROW,
    do e perkthen ende seriali apo keni mbaru me te?

    • Filma says:
     February 26, 2014 at 1:10 am

     skan dal serite e reja akoma

 • bess says:
  February 25, 2014 at 4:56 pm

  qysh me shkarku bre filmin a muni me mndihmu

 • neli says:
  February 25, 2014 at 7:17 pm

  Faleminderit Stafi