Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Insidious: Chapter 2 (2013)

Familja e perndjekur Lambert perpiqet te zgjidhe misterin e e femijerise sekrete qe i ka lene ate te lidhur me boten e shpirtrave.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Insidious: Chapter 2 (2013)
 • Besi says:
  December 15, 2013 at 7:53 pm

  Super Film Hallall Staffi

 • ervin says:
  December 16, 2013 at 7:32 am

  i bukur

 • klajdi says:
  December 16, 2013 at 5:31 pm

  Shum film i bukur ja vlen te shikohet mezi pres te dali 3

 • Interist says:
  December 16, 2013 at 8:27 pm

  kur do ta vendosni escape plan perseri? se e shikoj qe e keni hequr dhe ai qe shkarkova i kishte titrat te pasinkronizuara

  • Filma says:
   December 16, 2013 at 10:39 pm

   Pershendetje Interist ! Neser do e hedhim prandaj u hoq per tu rregulluar titrat!