Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Into the Blue (2005)

Nje Grup zhytesish e gjejne veten ne probleme te medha pasi gjejne nje ngarkese droge ne nje aeroplan te mbytur.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | RapidGator | UptoBox | Uploaded

Comments

Into the Blue (2005)
 • ervin says:
  November 6, 2013 at 3:03 pm

  i vjeter por fantastik fare

 • G says:
  November 7, 2013 at 1:06 am

  Admin Filmi shum i mir Po theksojini pak titrat se jan shum te bardha edhe me zor lexohen 😉

  • Filma says:
   November 7, 2013 at 11:21 am

   Flm G ;)! Ky eshte filmi i fundit qe hidhet me ate cilesi dhe ato titra tani e mbrapa do mundohemi vetem HD 720P-1080P !

 • Anita says:
  December 12, 2013 at 9:19 pm

  Paul Walkeri shum djal i mir, shum keq qe ka ved, gjuna qika e tina qe ka dek. RIP Paul Walker 🙁

 • Anita says:
  December 12, 2013 at 9:19 pm

  Vdek* mfal

 • franci nikola says:
  August 30, 2014 at 11:30 pm

  fantastike faqja