Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Jack Ryan (2014)

Jack Ryan , nje analist i ri i CIA , zbulun nje plan te Rusise qe do te shkaterroje e ekonomine e SHBA me nje plan terrorist .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Jack Ryan (2014)
 • Ervin Tufa says:
  May 8, 2014 at 9:50 am

  super film
  je shum i shpejte mjeshter

 • nold says:
  May 8, 2014 at 1:33 pm

  Nqs do duam tju kontaktojme si i behet?

  • Filma says:
   May 8, 2014 at 8:48 pm

   Prsh ! Mund te kontaktosh nga faqja e Fb do te pergjigjet adm Kryesor 🙂

 • Qlirim says:
  May 9, 2014 at 5:20 pm

  Hallall ju qoft mju tregu drejten nuk ju kam percjell si faqe shum qe nga ti jam lodhur nga faqet e tjera duke futur te gjitha filmat e njejt duke marrur nga njer tjera ne vend qe te jen konkurrente ashtu ju dhe faqja x jeni me te miret vazhdoni te jeni te vaqent me filmat me te rinj qe si ka asnje faqe shqiptare ende..

 • lori says:
  July 31, 2014 at 5:51 pm

  Dawn Of The Planet Of The Apes kur do te jete