Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Jai Ho (2014)

Nje ish-ushtarak me nje ide qe te propagandoje pergjegjesine socilae tek njerzit e zakonshem por ideja e tij e fut ne grindje nje familje te fuqishme politikisht .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded/a> | NosUpload

Comments

Jai Ho (2014)
 • wewe says:
  March 22, 2014 at 5:15 pm

  ************************ se as 1 link nuk puno.

  • Filma says:
   March 22, 2014 at 5:19 pm

   TE SHKERDHFSHA FAMILJEN NE PILL ORE ROBQIRE MASHKULL ! SDI TI ORE VARIKARS MUTI KUR SDI PYET TE SHPJEGOJME ,PO DO ME SHA TI SE SDI NDRYSHE SI KLYSH KURVET QE JE ! NAN E MOTER KU TI KESH!

   • BOYKA says:
    March 22, 2014 at 6:40 pm

    Bravo Adm per Kit Filum e Ky qe sdin si ka faj kerkush veq vazhdoni Hallal a kishi mujt edhe MIRCHI nje filum hindi fantastik

 • neli says:
  March 24, 2014 at 10:17 pm

  dhe tju falenderosh ne maksimum per keta filma kaq te bukur dhe per punen qe beni, do ishte shum pak per mua dhe besoj se dhe per shum te tjer, ini me te miret faleminderit shum shum shum…..

 • ylberi says:
  March 25, 2014 at 10:00 pm

  …epo, shqiptari shqiptarin e ka inat gjithmone 😉
  Eshte e provuar kjo gje 🙁

 • klaos says:
  April 2, 2014 at 6:50 pm

  si ta hap ket filmin ?

  • Filma says:
   April 2, 2014 at 9:10 pm

   Kliko putlocker ! te con tek x website kliko Aty ku te thote LINK: goo.glxxx shiko filmin !

 • krasniqi says:
  April 3, 2014 at 4:43 pm

  ne putlocler zeri eshte me heret para skenes a ka naj link tjeter me ze normal